pakaarchitekci

 

Jesteśmy zespołem sprawdzonych i doświadczonych architektów z uprawnieniami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe zdobyte podczas opracowywania dokumentacji i prowadzenia nadzoru autorskiego dla różnorodnych inwestycji budowlanych.

 

Naszą misją jest tworzenie wysokiej jakości architektury, z dbałością o zadowolenie naszych klientów. Bez względu na zakres, stopień skomplikowania i lokalizację projektów podchodzimy do każdego z nich z takim samym zaangażowaniem i pasją. Jesteśmy otwarci na stosowanie nowych ale jednocześnie sprawdzonych technologii. Staramy się, aby nasze projekty łączyły w sposób optymalny oczekiwania inwestora z naszymi ambicjami projektowymi. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami oraz instytucjami.

Wyróżnia nas rzetelność i terminowość,  a nasze opracowania cechuje dbałość o detal oraz solidność wykonania. Zdobyte doświadczenie, sprawne zarządzanie procesem projektowym, a także współpraca z renomowanymi specjalistami branżowymi, pozwala nam świadczyć naszym klientom obsługę w pełnym zakresie, poczynając od analizy atrakcyjności terenów, możliwości ich zagospodarowania, na kosztorysach i nadzorach autorskich kończąc. Zapewniamy kompleksową obsługę projektową oraz towarzyszymy klientowi we wszystkich fazach procesu inwestycyjnego - od pierwszego pomysłu do zakończenia prac budowlanych.

W zakres działalności naszej pracowni wchodzą między innymi: projekty budynków wielorodzinnych, usługowych, przemysłowo-magazynowych, biurowych jak i indywidualnych rezydencji oraz domów jednorodzinnych. Nie unikamy również tematów nietypowych, związanych z przebudową i modernizacją istniejących budynków.

 

Prezentowane na stronie wybrane projekty i realizacje są wynikiem naszej wieloletniej twórczej aktywności zarówno w renomowanych pracowniach w kraju i za granicą, jak i w czasie prowadzenia własnej działalności.